Obrazek srebrny Aniołek Pamiątka Chrztu Świętego DS149C

  • Obrazek srebrny Aniołek Pamiątka Chrztu Świętego DS149C
  • Obrazek srebrny Aniołek Pamiątka Chrztu Świętego DS149C

Obrazek srebrny z wizerunkiem Aniołka czuwającego nad dzieciątkiem stanowi idealny prezent z okazji Chrztu Świętego. Z przodu obrazka został fabrycznie wygrawerowany napis "Mój ukochany Boże wiem, że Ty wszystko możesz. Z serca proszę Cię całego, miej w opiece mnie małego".

Obrazek wyprodukowany został przez firmę Dono. Gwarantuje ona, iż przedmiot nabyty przez Państwa został wyprodukowany we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych. Obrazek wykonany jest z blachy aluminium pokrytej warstwą srebra. Całość zabezpieczona jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby częstego czyszczenia.

Obrazek można zarówno powiesić, jak i postawić na dołączonej podstawce.

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel