Ramka srebrna Anioł Stróż DS100

  • Ramka srebrna Anioł Stróż DS100
  • Ramka srebrna Anioł Stróż DS100

Ramka srebrna z wizerunkiem Aniołka trzymającego serce stanowi idealny prezent z okazji Chrztu Świętego. Z przodu ramki został fabrycznie wygrawerowany napis: "Do Ciebie, Boże, rączki podnoszę, o zdrowie mamy i taty proszę..." oraz podpis: "Twój Anioł Stróż".

Ramka wyprodukowana została przez firmę Dono. Gwarantuje ona, iż przedmiot nabyty przez Państwa został wyprodukowany we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych. Obrazek wykonany jest z blachy aluminium pokrytej warstwą srebra. Całość zabezpieczona jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby częstego czyszczenia.

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel